Роман Буковський: область заслуговує на гарні дороги

Київщина завжди була серцем України, яке перекачувало транспортні потоки зі всіх куточків країни. Сьогодні в області з’явилася унікальна можливість зміцнити свої позиції у цій галузі.

Проект Опозиційного блоку з будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги, який вже пройшов всі погоджувальні стадії, сьогодні готовий до реалізації. Створення ВКАД дозволить з’єднати три міжнародні транспортні коридори, дасть поштовх економіці області і створить тисячі нових робочих місць.

«За останні півтора року будівельна галузь в Україні переживає чи не найскладніші часи з початку Незалежності. Будівельники через брак роботи на Батьківщині, змушені їхати заробляти гроші за кордон. Так само в Київській області не будувалися нові та не ремонтувалися діючі автошляхи», – говорить кандидат від Опозиційного блоку до облради Роман Буковський.

Будівництво ВКАД значно розвантажить автошляхи Київщини від транспорту. А це, в свою чергу, дасть можливість капітально і на тривалий час відремонтувати обласні дороги, які потерпають в першу чергу через вплив на них габаритних вантажівок.

Будівництво Великої кільцевої також матиме великий позитивний вплив і на екологію регіону – щодня приблизно 35 тисяч вантажних фур перетинають територію області, а після введення ВКАД в експлуатацію вся ця купа «забруднювачів атмосфери» буде оминати Київщину.

Проект будівництва Великої кільцевої дороги, який Опозиційний блок буде втілювати в життя після перемоги на місцевих виборах, дасть потужний поштовх економіці Київської області. Завдяки цьому грандіозному будівництву кваліфіковані будівельники, водії та фахівці інших дотичних професій зможуть отримати високооплачувану роботу вдома. Також програмою Опозиційного блоку передбачено капітальний ремонт доріг на всій території області та реконструкція аварійних мостів.

«Як депутат Київської обласної ради після перемоги Опозиційного блоку на місцевих виборах буду, в першу чергу, сприяти вирішенню нагальних питань, які турбують жителів мого Вишгородського району, – говорить Роман Буковський. – Пріоритетним напрямком моєї роботи стане створення якісної транспортної інфраструктури, у тому числі: сполучення Вишгорода із населеними пунктами району; збільшення фінансування будівництва нових сучасних доріг і якісного ремонту та реконструкції існуючих автошляхів».