Бровари: об’єднання зусиль заради людей

У місті Бровари укладено меморандуми про співпрацю між міською організацією Політичної партії Опозиційний блок та організаціями, які об’єд­нують ветеранів, пенсіонерів та дітей війни – Броварською міською організацією ветеранів та Броварською міською організацією «Захист дітей війни».

Предметом меморандумів є консолідація зусиль учасників та спільні дії у питаннях відстоювання інтересів ветеранів, інвалідів, дітей війни, пенсіонерів та літніх людей.

Ці події прокоментував голова Територіальної організації Політичної партії Опозиційний блок у місті Бровари Ярослав Левцун:

«Внаслідок «здобутків» так званої «нової» влади люди похилого віку опинилися поза межею виживання. Реальні доходи людей катастрофічно впали. При цьому порівняно з 2013 роком збільшилися в рази ціни на продукти, ліки, товари для дому та транспорт. Комунальні тарифи, які в 2013 році майданні вожді називали грабіжницькими, також зросли в рази, але тепер ті ж самі вожді, які стали владою, називають їх «економічно обґрунтованими». Скасований цілий ряд пільг для соціально незахищених категорій населення. Фактично в країні запущено механізм соціального геноциду пенсіонерів. Цьому слід покласти край!

Ми не маємо права залишатися осторонь, адже це наші батьки, дідусі та бабусі, і ми зобов’язані докласти всіх можливих зусиль, щоб підтримати їхню старість – вони на це заслуговують! Тому ми вважаємо своїм обов’язком зробити все можливе, щоб полегшити їм життя й закликаємо всіх – політичні партії, громадські організації, і просто громадян України, об’єднатися навколо спільної мети – припинити соціальний геноцид!» .