Шанс все виправити ще залишається

У державі панує хаос та безвладдя – Україна опинилася у глибокій економічній та політичній кризі.

Крах економіки, тотальне зубожіння населення, позбавлення пільг соціально незахищених верств, зростання тарифів на комуналку, послуги та всі групи товарів – це лише вершина айсбергу наслідків півторарічної роботи «уряду реформаторів».

Сьогодні українці виживають і з жахом очікують на опалювальний сезон. Чинна влада підняла ціну «блакитного палива» для населення з 1182 грн. до 7188 грн. за кубометр. Тарифи на опалення збільшилися на 67%, електроенергія подорожчала на 19% і ще подорожчає в 3,5 рази до березня 2017 року.

«Влада запевняє, що в підвищенні тарифів винен МВФ – інакше Україна не отримала б кредитів. До того ж, уряд «виправдовує» високі тарифи на комуналку тим, що вони такі ж і у всій Європі. Проте Кабмін не договорює, що у країнах ЄС на комунальні послуги йде в середньому до 20% зарплати. В нас же людям доводиться платити від 50 до 100%. Та й розмір зарплати європейців і українців відрізняється у рази не на нашу користь», – говорить Валерій Кривцов, кандидат у депутати Київської облради від Опозиційного блоку.

При чинній владі рівень бідності в Україні виріс з 22% до 33%, сказано в національній доповіді «Цілі розвитку тисячоліття України: 2000-2015 рр». Збільшення кількості бідних відбулося вперше з кризових 90-х – до 2014 року добробут українців хоч і нестабільно, проте ріс.

Відповідно, з 2013 року частка тих громадян України, які економлять на їжі за даними опитування Міжнародного кадрового порталу HeadHunter, збільшилася з 25% до 40%, а кількість наших співвітчизників, яким не вистачає грошей на їжу збільшилася в шість разів!

Провальна політика Кабміну та антисоціальні кроки коаліції кинули економіку України в глибоку кризу, допустивши небачену з 1995 року інфляцію – 75% за 500 днів.

Намагаючись залатати дірки в бюджеті, влада позбавила пільг чорнобильців, учителів, лікарів, важкохворих. Як вихваляються урядовці, це дозволило зекономити 4,5 мільярда гривень. Але в той час, за інформацією голови Держфінінспекції України Миколи Гордієнка, внаслідок корупції в уряді, державі завдано збитків на 7,6 мільярда гривень.

«Україна сьогодні перебуває на півкроку від соціальної катастрофи, і Київщина – не виключення. Усі верстви населення області відчули на своєму гаманці – «замороження» пенсій та соціальних виплат, підвищення тарифів на комунальні послуги, цін на продукти, ліки, пальне. І як результат – настрої пересічних українців важко назвати позитивними», – говорить Валерій Кривцов, кандидат від Опозиційного блоку. – «Але можливість все виправити залишається. Цим шансом є вибори до місцевих рад і ним необхідно скористатися. Кожен мешканець Київської області має право на гідне життя. Саме тому я приєднався до професіоналів з команди Опозиційного блоку, які реальними справами, а не словами доводять, що в країні ще залишилися досвідчені управлінці».

Кожен мешканець Київської області має право на гідне життя. Саме тому я приєднався до професіоналів з команди Опозиційного блоку, які реальними справами, а не словами доводять, що в країні ще залишилися досвідчені управлінці