Руслан Пірський: Не можна втрачати шанс – змінювати країну потрібно вже сьогодні

В історії кожної країни бувають як злети, так і падіння. У більшості випадків будь-яка криза закінчується, на зміну приходить розвиток та відродження.

Це стає можливим завдяки тому, що в найскрутніші часи знаходяться люди, які знають, що робити, як виправляти ситуацію на краще і найголовніше – не бояться відповідальності. Справжні господарі, які знають, яким шляхом можна вивести країну на якісно новий щабель розвитку.

Саме так вважає кандидат в депутати Київської обласної обл­ради від міста Славутич Руслан Пірський, якого висунула політична партія Опозиційний блок. За його словами, цьогорічні місцеві вибори – це чи не останній шанс України отримати у владі кваліфікованих фахівців, знавців своєї справи в усіх сферах – далекоглядних професіоналів із досвідом роботи і відповідальністю за свої вчинки.

– Прикмета часу – це коротка пам’ять багатьох політиків, які приходячи до влади, навідріз забувають про передвиборні програми та обіцянки, – говорить Руслан Пірський. – Особливо це помітно зараз, коли влада уже півтора року продовжує годувати українців обіцянками. Саме тому, зараз як ніколи, високий суспільний попит на далекоглядних і відповідальних політиків, які прийдуть до влади не для того, щоб красти, а навпаки – розвивати країну.

Як приклад, Руслан Пірський наводить місто Славутич на Київщині. Унікальний куточок Полісся, наймолодше місто України, збудоване всього за два роки. Місто, яке завжди було яскравим свідченням могутнього потенціалу держави, зараз переживає не найкращі часи.

– Ті, хто наразі керує Славутичем, не можуть відповісти на запитання, яким вони бачать розвиток міста, що потрібно робити для громади, – говорить кандидат. – Хоча б через те, що відсутність керівного досвіду та політичної волі не дають місцевим чиновникам можливості вирішити хоча б нагальні питання міста. Взяти хоча б проблему Чорнобильської АЕС та Зони відчуження. Те, що там відбувається зараз – інакше, як соціально-екологічною катастрофою назвати не можна. У Зоні відчуження незаконно вирубують ліс, вивозять радіоактивний металобрухт, буяє браконьєрство і стихійні пожежі. Відповідальних за це годі й шукати.

Руслан Пірський на відміну від своїх опонентів чітко знає, яким повинен стати Славутич в найближчому майбутньому.

– Усі чіткі та конкретні кроки прописані в програмі Опозиційного блоку, з якою я йду на вибори. Це відроджена економіка та індексація зарплат і пенсій на 75%. Це відновлення пільг для ветеранів, дітей війни та ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Це проведення реформ для залучення інвестицій і зниження податкового навантаження на малий бізнес, – говорить Руслан Олександрович. Після перемоги на виборах ми обов’яз­ково подолаємо корупцію та вдвічі знизимо тарифи на послуги ЖКГ, а також проведемо таку необхідну медичну реформу. – Головне те, що ми йдемо на вибори згуртованою командою, яка чітко уявляє свою як близьку, так і далеку перспективу. Саме в цьому полягає наш потенціал, наш шанс на достойне життя для всіх, який важливо не проґавити.

Водночас кандидат в облраду зауважує, що одного перспективного бачення мало – потрібна стовідсоткова готовність до важкої праці.

– Я добре розумію потенційні можливості міста і як їх використати в інтересах громади. Я як представник Опозиційного блоку готовий відповідати за здійснення конкретних кроків, які без сумніву принесуть позитивні результати вже в короткостроковій перспективі.

У першу чергу після перемоги на виборах Опозиційний блок приділятиме велику увагу програмам зі створення нових робочих місць для забезпечення зайнятості працездатного населення, запровадження сприятливих і прозорих умов для розвитку малого та середнього бізнесу, адже це – потужний імпульс для відновлення економіки міста та Київського регіону в цілому.

Окрім того, Руслан Пірський упевнений, що пропаганда здорового способу життя, створення спортивних секцій та клубів за інтересами для населення різних вікових категорій, впровадження програм доступного житла, у тому числі через проведення відкритих земельних аукціонів – усе це повинно бути невід’ємними складовими роботи міського керівництва.

– У нинішніх умовах ми не маємо права нехтувати будь-якими проблемами, адже всі вони є частинами великого державного організму, – говорить Руслан Олександрович. – Ми, Опозиційний блок Київщини, будемо однаково уважно ставитися до розвитку культури, і до вирішення нагальних проблем мешканців міста з питань надання послуг ЖКГ та благоустрою міських територій; і до впровадження енергозберігаючих технологій в комунальній сфері.

Руслан Пірський упевнений, що тільки згуртована  командна та комплексна робота в усіх напрямках дозволить уже в найближчому майбутньому створити сприятливі умови для залучення інвестицій і коштів міжнародних грантів, для відродження економіки та розвитку освіти, медицини та науки.

– Саме тому, йдучи на вибори з Опозиційним блоком, який має чітку та конкретну програму дій, я впевнений в тому, що історичний шанс змінити життя України на краще, не буде втрачено.