Юрій Чередніченко: Зараз на часі не популізм, а конкретні дії

Уже ніхто не сумнівається в тому, що від виборів 25 жовтня буде, без перебільшення, залежати майбутнє країни. Тож вибір має бути як ніколи відповідальним.

Правляча коаліція та уряд, які довели країну до економічної та соціальної прірви, мають піти – на цьому сходяться політичні експерти, про це говорять люди на вулицях, в чергах, в громадському транспорті. Але хто має прийти на зміну? Хто в змозі навести лад у Київській області та всій країні? Кандидат у депутати обласної ради від Опозиційного блоку Юрій Чередніченко впевнений – голосувати треба не серцем, а тверезим розумом.

– Ціну популізму та порожнім обіцянкам влади ми вже побачили. Люди живуть все гірше, економіка майже зупинилася, а влада просто не чує українців. Опозиційний блок йде на вибори, аби захистити людей і забезпечити їм гідне життя.

Тим, хто сформує місцеві органи влади після виборів, прийдеться дуже непросто. Адже крім загальнонаціональних проблем треба буде швидко й ефективно вирішувати місцеві. Вони всюди різні і, водночас, дуже подібні, каже кандидат від міста Бориспіль.

– У Борисполі, де я живу і працюю, особливо актуальна проблема сміття –  його вивозу та утилізації. Усі заходи, які намагається вживати влада з вирішення цього питання – тимчасові та глобально проблеми не вирішують. Ми маємо залучити кошти та побудувати сміттєпереробний завод, аби зробити повітря Борисполя чистішим, а його мешканців – здоровішими. Це буде одним із моїх головних пріоритетів, як депутата обласної ради.

Аби дати поштовх економіці, потрібно створювати робочі місця. Адже безробіття як у Борисполі, так і в навколишніх селах, просто тотальне, каже Юрій Чередніченко.

– Відсутні програми розвитку, програми підтримки підприємців, пільгове кредитування. Всі ці проблеми потрібно вирішувати. Село має отримати податкові пільги або адекватні кредити, які дали б стимул подальшому розвитку. Оживе малий бізнес – почнуть з’являтися бюджетоутворюючі підприємства, створюватимуться нові робочі місця, розвиватиметься інфраструктура, а місцеві бюджети отримають додаткові надходження. Людям не потрібно буде шукати кращої долі у великому місті, якщо можна розвиватися у себе вдома. 

Бориспільчани знають, що ще одна з великих проблем міста – якість медичного обслуговування. Лікарні часто-густо не забезпечені найнеобхіднішим, а «швидкої» іноді доводиться чекати дуже довго. Юрій Чередніченко наголошує, що ця сфера давно потребує реформування.

– Здоров’я нації – це запорука успішного та щасливого майбутнього. Ми запровадимо обов’язкове медичне страхування, що дозволить кожному бориспільчанину отримувати медичні послуги належного рівня. Переглянемо підхід  до забезпечення медичних закладів та розширимо їхню мережу.

Юрій Чередніченко каже, що йде на вибори з Опозиційним блоком, аби після перемоги швидко та ефективно навести лад на Київщині, повернути мир і злагоду та відновити економіку.