Заради зриву мирного плану «партія війни» перейшла до насилля

Перше голосування щодо зміни Конституції, покликане сприяти встановленню миру в Україні, закінчилося кривавим терактом під Верховною Радою України.

Радикальні сили, зацікавлені в продовженні війни на сході, влаштували біля стін Верховної Ради масові заворушення, під час яких у бік правоохоронців було кинуто вибуховий пристрій. Результат – три смерті молодих хлопців, десятки поранених...

На думку Опозиційного блоку, такі дії радикалів не випадкові. «Це – не перші акції насильства і хуліганства на політичному ґрунті. На жаль, у сьогоднішній Україні рівень радикалізму зростає з кожним днем. Щоразу його масштаби стають все ширшими. Разом із радикалізмом зростає і беззаконня, і, – що найстрашніше – безкарність», – вважають опозиціонери.

nacillya v 2

За їх словами, уже не перший місяць проти Опозиційного блоку проводяться агресивні акції з боку праворадикальних елементів, найчастіше із застосуванням зброї. «Це і напад на офіс нашої харківської організації місяць тому, і сьогоднішня атака на приміщення одеської організації партії і багато іншого.

Опозиційний блок неодноразово звертався до правоохоронних органів щодо необхідності жорсткого припинення дій радикальних елементів, відновлення законності і порядку в країні, проте наші звернення залишалися непочутими. Влада воліла руками радикалів боротися з опозицією, – заявляють в Опозиційному блоц. – Тепер це зброя обернулася проти самої влади. Спочатку в Мукачевому, а тепер і в Києві озброєні радикали, підбурювані «партією війни», влаштували криваві теракти. Їм плювати на життя мирних жителів, правоохоронців і військовослужбовців – їм потрібно зірвати виконання мирного плану, яке позбавить новоявлених мілітаристів політичних дивідендів і можливості наживатися на війні.

Опозиційний блок категорично засуджує терористичні методи праворадикальних організацій. Теракт біля будівлі парламенту має бути розслідуваний, а винні – суворо покарані. Саме суворість покарання стане кращим запобіжником від подальших злочинних дій».

Опозиційний блок вимагає від влади заходів, що роблять неможливим носіння та використання бойової зброї будь-якими незаконними формуваннями та радикальними угрупованнями. Влада повинна забезпечити безпеку українських громадян, які хочуть жити в мирній і стабільній країні.

nacillya v 3