У «Лісовій Заставі» почалася «Золота осінь»

У дитячому оздоровчому таборі психологічного розвитку «Лісова Застава», яким давно опікується Опозиційний блок Київщини, почалася дванадцята зміна під назвою «Золота осінь».

Табор знову відкрив свої двері для дітей війни – жителів зони АТО, звільнених з прифронтових міст, переселенців із зони АТО, дітей українських бійців та волонтерів. Співробітники табору кажуть, що рік активної роботи дав їм можливість не тільки розробити та апробувати власну неповторну програму реабілітації «Дітей війни», а й переконатися в її ефективності і корисності як для малечі, так і для підлітків. Розташований табір на території лісового масиву в одному з наймальовничіших куточків Вишгородського району, неподалік від селища Димер, в 45 км від Києва. Велич вікових сосен, прекрасна природа і свіже повітря створюють чудові умови для оздоровлення, відпочинку, освітньої та самоосвітньої роботи. В осінньо-зимовий період табір приймає від 30 до 60 дітей за зміну.

Київська Область: місцеві новини регіону

Київська Область - це адміністративний центр України. Новини регіону є лакмусовим папірцем загального стану речей в країні. Суспільно-інформаційній бюлетень «Тиждень Київщини» прикладає максимум зусиль для висвітлення найсвіжіших новин Київської Області, найгостріших суспільно-політичних питань, щоб разом шукати можливі шляхи їх вирішення та завжди бути на інформаційній хвилі