ЦВК не визнало об’єднання територіальних громад Бучі та Гостомеля

Центральна виборча комісія, своїм рішенням від 29 серпня, поставила хрест на об’єднанні територіальних громад Бучі та Гостомеля.

У ЦВК заявляють, що правових підстав для оголошення початку виборчого процесу перших виборів депутатів Гостомельської селищної та Бучанської міської рад об’єднаних територіальних громад немає, а значить – об’єднання визнано недійсними.

Депутат Київської обласної ради, голова Регіональної організації Опозиційного блоку Київщини Олександр Качний заявив, що подібні рішення ЦВК зводять нанівець усі зусилля вищевказаних громад, що ставить під сумнів доцільність об’єднавчого процесу.

– Влада багато говорить про децентралізацію та об’єднання територіальних громад, а насправді, як бачимо, всіляко чинить перепони громадам, які першими організувалися та провели об’єднання. У зв’язку із цим виникають великі сумніви щодо перспектив та доцільності всього процесу децентралізації, який необхідний країні, якщо його буде гальмувати сама влада, – заявив політик.

Київська Область: місцеві новини регіону

Київська Область - це адміністративний центр України. Новини регіону є лакмусовим папірцем загального стану речей в країні. Суспільно-інформаційній бюлетень «Тиждень Київщини» прикладає максимум зусиль для висвітлення найсвіжіших новин Київської Області, найгостріших суспільно-політичних питань, щоб разом шукати можливі шляхи їх вирішення та завжди бути на інформаційній хвилі