На Київщині черговий випадок африканської чуми

У Баришівському районі Київщини виявлено новий спалах африканської чуми свиней. Хвору худобу зафіксували в одному з підсобних господарств у селі Семенівка.

За повідомленнями Держслужби з надзвичайних ситуацій, спецгрупами фахівців обстежено 280 домоволодінь і вилучено 1 тисячу 292 кг відходів від 62 туш свиней, а також шість поросят. Нагадаємо, «Тиждень Київщини» уже повідомляв про нещодавній спалах чуми в Броварському районі (Недбалість і безгосподарність принесли на Київщину африканську чуму). Тоді хворобу виявили в одному з фермерських господарств, коли за місяць померло 930 тварин і довелося знищити понад 62 тисячі голів.

Київська Область: місцеві новини регіону

Київська Область - це адміністративний центр України. Новини регіону є лакмусовим папірцем загального стану речей в країні. Суспільно-інформаційній бюлетень «Тиждень Київщини» прикладає максимум зусиль для висвітлення найсвіжіших новин Київської Області, найгостріших суспільно-політичних питань, щоб разом шукати можливі шляхи їх вирішення та завжди бути на інформаційній хвилі