У «Лісовій Заставі» почалася «Золота осінь»

У дитячому оздоровчому таборі психологічного розвитку «Лісова Застава», яким давно опікується Опозиційний блок Київщини, почалася дванадцята зміна під назвою «Золота осінь».

Детальніше...

Велика кільцева дорога – це економічний прорив для Київщини

Київська область уже більше десяти років шукає інвестиційний проект, який дозволив би побудувати Велику кільцеву автомобільну дорогу (ВКАД) навколо столиці. Хто готовий взяти на себе ініціативу і відповідальність?

Детальніше...

Обезголовлені райони

За останні півтора року склалося стійке враження, що центральна влада взагалі забула про існування проблем на рівні українських селищ і міст не обласного значення.

Детальніше...

Екологічна катастрофа місцевого значення: як м’ясокомбінат перетворив життя селян на жах

Життя мешканців села Мала Антонівка, що на Білоцерківщині, уже багато років отруює місцевий м’ясокомбінат. Криків селян про допомогу влада не чує.

Детальніше...

Пожежі на Київщині: як вивести токсини з організму

Унаслідок лісових пожеж і задимлення вміст в атмосферному повітрі сірчистого ангідриду на території Києва та низки районів області перевищено від 2 до 18 разів.

Детальніше...

Київська Область: місцеві новини регіону

Київська Область - це адміністративний центр України. Новини регіону є лакмусовим папірцем загального стану речей в країні. Суспільно-інформаційній бюлетень «Тиждень Київщини» прикладає максимум зусиль для висвітлення найсвіжіших новин Київської Області, найгостріших суспільно-політичних питань, щоб разом шукати можливі шляхи їх вирішення та завжди бути на інформаційній хвилі