«Інтер» запустив міжпрограмні ролики з віршами про кохання

Осінній сезон телеканалу «Інтер» проходить під девізом «Любов врятує світ!», і в ефірі в міжпрограмних промо-блоках з’явилися ролики, у яких ведучі каналу прочитали свої улюблені вірші про кохання.

Першим в ефір вийшов ролик Романа Кадеміна з віршем російського поета Сергія Єсеніна, потім Анастасія Даугуле прочитала вірші української поетеси Ліни Костенко і радянського поета Роберта Рождественського. Найближчими днями в ефірі телеканалу «Інтер» глядачі побачать ведучих Жанну Тихонову, Анатолія Бондаренка, Ірину Юсупову, Андрія Доманського, які читають вірші про кохання.

«Той, хто знає, що таке кохання, ніколи не поставить під сумнів чудові рядки Роберта Рождественського. Мені пощастило вирости в сім’ї, де всі стосунки ґрунтувалися на любові та повазі. Моє дитинство почалося з любові до батьків і братів. Мої юнацькі роки пройшли в любові до книг, спорту, друзів, потім – до своєї професії. Зараз, у дорослому житті, я чудово розумію, що без любові все безглуздо. Без любові не буде родини, не буде міцних і вірних стосунків. Без любові не буде дому...», – сказав телеведучий Андрій Данилевич.