Про нас

Незалежні журналісти, експерти та активісти громадської організації «КОРУПЦІЇ НІ» об’єдналися з метою чесно і незаангажовано висвітлювати найсвіжіші новини, найгостріші суспільно-політичні питання, разом шукати можливі шляхи їх вирішення та завжди бути на інформаційній хвилі.

Саме для цього створений незалежний суспільно-інформаційній бюлетень «Тиждень Київщини», що вже встиг стати своєрідною громадською трибуною для тих, хто займає активну життєву позицію, відчуває свою відповідальність за майбутнє свого краю і має бажання та натхнення змінити його на краще.

Загальний тираж бюлетеню – найбільший серед друкованих видань Київщини – 300 тисяч примірників, що, в розрахунку на близько 1,9-мільйонне населення області, дозволяє говорити про те, що бюлетень дійсно охоплює весь регіон і надходить в кожну родину.

«Тиждень Київщини» – це не лише актуальне і найзатребуваніше сьогодні видання у Київській області. Це своєрідна платформа зворотного зв’язку з читачами, де обговорюватимуться програми різних політичних партій, позиції і пропозиції громадських формувань, окремих осіб, акумулюватимуться їхні і ваші думки й прагнення.

Надсилайте новини, відгуки, події, фото, ідеї, пропозиції і залучайтеся до обговорення. Нам важлива думка кожного!