Микола Фурдичко: Ми маємо підвищити рівень життя освітян і забезпечити школи всім необхідним

Одне з найбільш актуальних питань, які потребують нагального вирішення в Таращанському районі, що на Київщині – підтримка освітян та аграріїв. Так вважає кандидат в депутати Київської обласної ради від Опозиційного блоку Микола Фурдичко.

За його словами, в часи, коли країна з усіх сил бореться за своє майбутнє, не можна забувати та нехтувати проблемами тих, від кого залежить освіта та виховання наших дітей. У Таращанському районі це особливо помітно, адже кадрове забезпечення шкіл та їхній матеріально-технічний стан перебувають у скрутному становищі.

– Суттєво підвищити рівень життя освітян і забезпечити школи всім необхідним – ось чи не найперший виклик, який потрібно достойно пройти, – говорить Микола Фурдичко. – Адже від того, яку освіту отримають наші діти, в прямому сенсі залежить майбутнє країни. Тому питання підвищення соціальних стандартів для вчителів і державна підтримка освіти – як ніколи на часі. За майбутнє наших дітей потрібно боротися вже сьогодні.

Водночас Микола Григорович упевнений, що послідовна та дієва підтримка сільгоспвиробників дозволить у короткий термін вивести економіку країни з колапсу. Нині ж аграрії, покинуті правлячою коаліцією напризволяще, змушені виживати з останніх сил.

– Не можна зневажливо ставитися до тих, хто без перебільшення годує всю країну. Навпаки, аграріїв потрібно забезпечити потужною державною підтримкою, – впевнений Микола Фурдичко. – Після перемоги на виборах Опозиційний блок у повному обсязі запровадить регіональні державні програми на підтримку виробників сільськогосподарської продукції. Це дозволить створити нові робочі місця та зупинити занепад села. Щодо саме Таращанського району, то централізована підтримка аграріїв дозволить району в короткостроковій перспективі стати лідером серед сільськогосподарських виробників не тільки області, але й країни.