Вадим Рабінович: Опозиційний блок зробить з України Швейцарію в Східній Європі

Вигнати геть недолугих урядовців, створити спільну коаліцію економічного порятунку України – або, у разі неможливості такого кроку, розпустити нинішню Верховну Раду, яка втратила довіру українців.

Головні тези антикризового плану, який запропонував голова парламентського підкомітету з прав людини Вадим Рабінович.

«У нас сильна країна, мудрий народ – і протиприродно, що він живе бідно. А живемо ми так, тому що нами правлять бездарні економісти. Критерієм роботи будь-якої влади є одне: стали люди краще жити або гірше. Ось вам батон хліба, а ось – його четвертинка ... Ось настільки – у чотири рази – ми стали жити гірше, ось результат бездарного керівництва економікою! Треба прибирати некомпетентних менеджерів, треба сісти всім за один стіл, створити коаліцію економічного порятунку країни – і перш за все, вирішувати: що ми будуємо, куди йдемо, який наш проект?», – заявив представник Опозиційного блоку.

«Вони не розуміють багатьох речей, продовжуючи, як казав один політик, «весь час будувати КПРС». Ринок – це не КПРС! Закони ринку: платоспроможність країни залежить від платоспроможності кожного її громадянина, населення ... Чим більше в людей буде можливостей щось купувати, тим більше будуть ходити гроші. Це елементарно! Але наші економічні керівники взагалі не розуміють, навіщо людям гроші! ООН заявляє: максимальне падіння цін на продовольство у світі з 2008 року. А в нас усе дорожчає! .. Ми що – в іншому якомусь світі? Ціна на нафту падає у всьому світі до найнижчих показників, а в нас у платіжках ростуть цифри. Це означає, що між нафтою і платіжками сидять злодії! Бізнес задушений і знекровлений, а в нас дев’ять нових податків вводять! Це що – ринок? Ні, вони як навчилися з комсомольських часів – так і продовжують КПРС будувати», – вважає Вадим Рабінович.

Вихід є, упевнений опозиціонер: «Треба розпочати з того, щоб посадити нині діючих злодіїв при економічній владі! Не ганятися потім за ними по всьому світу, а посадити зараз і в нас! «Заточити» правоохоронні органи саме на тих, хто обманює, наживається, краде в такий складний для країни час. Не про попередніх ідеться, а про нинішніх! І зовсім інша буде обстановка в країні. Феномен Південної Кореї розпочинався з того, що її керівник посадив кількох своїх друзів!».

На думку Вадима Рабіновича, «в Україні треба будувати нейтральну, сильну державу за прикладом Швейцарії, де живуть багаті та щасливі люди»: «Треба відставити всі ці політичні розмови «за кого ти?». Яка зараз різниця! Ми всі повинні бути за Україну! Країну давайте відбудуємо – а потім «поб’ємося», хто за кого! Економіку піднімемо – а потім «поб’ємося». Війну зупинимо – а потім «поб’є­мося». А якщо не буде коаліції економічного порятунку, то розганяти треба такий парламент – і нехай народ піде до урн і скаже своє слово!».

ООН заявляє: максимальне падіння цін на продовольство у світі з 2008 року. А в нас усе дорожчає! .. Ми що – в іншому якомусь світі? Ціна на нафту падає у всьому світі до найнижчих показників, а в нас у платіжках ростуть цифри. Це означає, що між нафтою і платіжками сидять злодії!