Юрій Бойко: Опозиційний блок вимагає розглянути питання, які дійсно турбують людей

Лідер Опозиційного блоку Юрій Бойко закликав парламентську коаліцію припинити займатися популізмом і приступити до розгляду питань, які критично необхідні для країни.

«Ми проаналізували порядок денний роботи Верховної Ради на цьому тижні і вважаємо, що парламент іде тим же хибним шляхом, що і донині. Сьогодні Верховна Рада продовжує жити своїм життям, а країна тим часом намагається вижити, як може. Жодного питання, які дійсно турбують людей – це перш за все встановлення миру в Україні та економічні питання, ми не побачили в порядку денному», – заявив Юрій Бойко.

За словами Юрія Бойка, із 115 законів, які пропонуються до розгляду, тільки 18 стосуються економіки. «Із них лише 5 пов’я­зані із соціальним захистом, переважно, інвалідів. Це дуже мало в умовах сьогоднішньої економічної ситуації. Такий порядок денний – це чергова помилка парламенту, який відірвався від реальності, – переконаний лідер опозиції. – Також Верховна Рада не виносить в залу законів із виконання Мінських угод – це велика помилка».

За його словами Опозиційний блок підготував десятки законопроектів, які здатні покращити економічну ситуацію в Україні і наполягає розглянути їх негайно.