Вадим Рабінович: влада всіх зробила батраками на багато років вперед

До негайного створення у Верховній Раді України парламентської тимчасової слідчої комісії щодо переговорів і документа уряду з реструктуризації боргів України з кредиторами закликав народний депутат України, член парламентської фракції Опозиційного блоку, голова парламентського підкомітету з прав людини Вадим Рабінович.

«Я закликаю всі політичні сили об’єднатися в одному – негайно створити парламентську тимчасову слідчу комісію щодо укладеної угоди! Підписання кабального документа прирікає нас, наших дітей і онуків на злиденне існування. Цей документ вбиває економіку і є нахабною і цинічною угодою!», – заявив Вадим Рабінович.

На думку народного депутата, сьогодні, коли увага суспільства зайнята реформою Конституції, здійснюється економічний державний переворот: український уряд підписав документ щодо реструктуризації боргу, який, на думку більшості економічних експертів світу, є кабальним, робить Україну залежною на багато років. Це підтверджується також тим, що найбільше фінансове агентство відразу після підписання урядом угоди, знизило рейтинг України до найнижчого.

«У нас, у парламентсько-президентській республіці, Кабінет Міністрів без обговорення у Верховній Раді ухвалює рішення, які вбивають Україну, але при цьому дозволяє самому уряду протриматися ще півроку ... – переконаний політик. – Коли після цієї влади прийдуть нормальні, економічно правильно орієнтовані люди, їм доведеться рятувати країну з прірви. Цей папір і ці зобов’язання роблять громадян України батраками на багато років вперед...».

«Ми не маємо більше права бути мовчазним стадом, що спостерігає, як на очах знищується Україна!..», – резюмував Вадим Рабінович.