Із Днем Незалежності, Україно!

Привітання депутата Київської обласної ради, лідера Опозиційного блоку Київщини Олександра Качного.

Шановні земляки!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Незалежності України!

Останні два роки стали найскладнішими для незалежної України. На долю нашої країни випали страшні випробування: втрата територій і війна, падіння економіки та зростання цін, зубожіння мільйонів людей. Ці роки назавжди залишаться в історії України часом розрухи, страху і невизначеності.

Але разом з тим ці роки стали для всіх нас часом переосмислення і усвідомлення. Усвідомлення того, що лише відкинувши суперечності, досягнувши миру і об'єднавшись ми можемо врятувати країну. Усвідомлення того, що ненависть, брехня і лицемірство в врешті-решт програють, а терпіння, здоровий глузд, мирне життя, любов до рідної землі та до свого ближнього - обов'язково переможуть. І все, що сьогодні відбувається - лише випробування, яке нам всім судилося пройти з честю. Зараз, як і 24 роки тому, ми стоїмо на початку великого і важкого шляху.

Об'єднавши зусилля навколо вічних, непорушних цінностей, ми повинні знову вибороти і здобути незалежність - від бідності, корупції та інших хвороб нашого суспільства. Упевнений: наша спільна наполеглива праця на благо Батьківщини відродить країну, зробить українців щасливішими і багатшими.

У цей святковий день бажаю вам, дорогі співвітчизники, миру, міцного здоров’я, щастя, родинного добробуту, душевного спокою та впевненості в майбутньому, добра і злагоди, порозуміння і згуртованості, через які пролягає шлях до нового мирного життя!

Den Nezal

Київська Область: місцеві новини регіону

Київська Область - це адміністративний центр України. Новини регіону є лакмусовим папірцем загального стану речей в країні. Суспільно-інформаційній бюлетень «Тиждень Київщини» прикладає максимум зусиль для висвітлення найсвіжіших новин Київської Області, найгостріших суспільно-політичних питань, щоб разом шукати можливі шляхи їх вирішення та завжди бути на інформаційній хвилі